Zvukolázeň


Le'HarMonja – zvuková lázeň


pondělí 15. června 2020
Maitrea, Týnská ulička 6, Praha 1

.....................................................

Další termíny: 10. srpna, 12. října, 30. listopadu 2020

.....................................................


Zvuková lázeň je vedle klasických koncertů další projekt našeho dua Le'HarMonja.
Tento večer je určen pro všechny, kdo se rádi přijdou zklidnit, rozrezonovat a zvnitřnit pod tóny jemných hudebních nástrojů a našich hlasů. Je to večer písní a hravé i hluboké improvizace.

Le'HarMonja bude zpívat pro vás, k vašemu odpočinku, relaxaci a naladění se na váš vnitřní svět, k vašemu osvěžení a nabrání nových sil.

Zvuková lázeň vás obklopí malebnými zvuky různých hudebních nástrojů a jemnými alikvótními tóny, naplní vaše tělo rozmanitými frekvencemi a vykoupe vás v improvizovaných melodiích a rytmech.


Ohlasy z proběhlých večerů Zvukové lázně:

* Lázeň byla výborná, nic jsem nějak neočekávala a byla velmi překvapena silou těch záměrů... Nejlepší asi fakt je, když se to nechá protékat a je to pak síla. Za mě super, že se tam dá natáhnout a plně prožít :) Ať se daří... někoho vám třebas tam pošlu... nebo přijdu znova :) (Š.B.)

* Hudební projev v podání lektorek mě velice příjemně překvapil, nečekala jsem, že hudba může tolik pozitivně působit na lidskou mysl. Lektorky vše doplňují nádherným zpěvem a člověk se snadno uvolní a zbaví všech starostí všedního dne. Hudba je to velmi příjemná a uklidňující. Účastník si může v průběhu akce sednout, lehnout nebo tančit, což je naprosto skvělé. Naprosto úžasné. (J.L.)

* Ohledně zvukové lázně mě napadají tyto asociace: hravost, lehkost, humor, nadhled a pohoda. Bylo to velmi příjemné a uvolňující. Ještě jednou díky, obdivuji vaši tvořivost a talent. (A.K.)

* Chci vám ještě jednou poděkovat za včerejší večer... Je pro mě dost těžké dát do slov to, co cítím, ale když zavřu oči, tak vás vidím jako dva světelné sloupy napojené nahoru i dolů, které prostě "jenom" jsou a nechávají sebou protékat krásu... pro nás pro všechny. A obrovsky vnímám tu opravdovost vašeho projevu v tomto bodě. Děkuju za tu zkušenost, protože tenhle bod hledáme všichni – ať už je naším oborem cokoliv... (H.M.)


Více informací a přihlášku najdete na webových stránkách Maitrea ZDE
Komentáře